Drobečková navigace

Domů > Bowling

Bowling

Ten nejlepší bowling v Ostravě
bg_after_subpage.png

Ceny bowlingu

Ne 12:00 - 16:00 295 Kč
  16:00 - 22:00 350 Kč
Po - Čt  14:00 - 17:00  255 Kč
  17:00 - 23:00 295 Kč
Pá - So 12:00 - 16:00  295 Kč 
  16:00 - 24:00 350 Kč

 

bg_bowling.jpgNabízíme 6 drah bezšňůrového profesionálního bowlingu od americké firmy BRUNSWICK, odpovídající mezinárodním normám.

Bowling je společenská hra, na kterou vyrazíte s přáteli či rodinou. A k tomu všemu u nás naleznete příjemné prostředí a ochotný personál, který Vám splní každé Vaše přání. Při hře máte možnost se osvěžit nápoji, v prostoru u drah funguje obsluha.

Vstup na dráhy pouze v bowlingové obuvi. Děkujeme.
Pro nejmenší hráče upravujeme 2 z našich drah tak, že umístíme mantinely před žlábky
a tím je zajištěna vždy trefa na cíl.

BOWLING SKY je také název našeho teamu, který v současnosti hraje 1. ligu. Asociace CBA zde pořádá turnaje a pravidelně u nás trénují ligoví hráči.

 


Jste začátečníci? Nebo už ostřílení profesionálové? Pro každého z Vás je zde připravena dráha pro hru a s ní spojená zábava a soutěživost. Pravidla bowlingu jsou velice jednoduchá, přece jen si je ale můžete zopakovat. Samotná hra se sestává z deseti částí. Každý hráč má ve všech částech (až na poslední – desátou) dva hody. Pokud jsou při prvním hodu poraženy všechny kuželky, již nehraje a nastupuje další hráč. V desáté hře se hrají tři hody, v případě že je hozen strike či spare, pouze dva hody. Způsob počítání je přehledný. Počet shozených kuželek prvním hodem je označen v malém čtverci v levém horním rohu na tabuli, počet kuželek sražených při druhém je zaznamenám v pravém horním rohu.

Počet je zaznamenán okamžitě po obou hodech. A teď něco málo k jednotlivým termínům. Strike značí shození celé sady kuželek při prvním hodu v části. Jeden strike přináší 10 plus počet kuželek shozených v následujících dvou hodech bodů. Double jsou dva po sobě jdoucí striky. Triple, jak už název napovídá, jsou tři striky následující po sobě. Spare nastane tehdy, když neporažené kuželky po prvním hodu v části jsou při druhém hodu v téže části doraženy.

Aktuálně

03
kvě

NAROZENINOVÁ AKCE

V den narozenin 1 hodina bowlingu ZDARMA.

04
led

Rezervujte si u nás dráhu i v novém roce

Rezervujte si u nás místo přímo zde.

Stačí pouhá rezervace po telefonu 596 960 787 či online BOWLING SKY s.r.o. Rezervovat Bowling